Deneyimli Frontend Yazılım Uzmanı - Akbank

Agile Koç – Akbank

Agile Koç

Akbank, Agile Koç arıyor.

Aranan nitelikler nelerdir?

  • BT alanında 2-6 yıl arası tecrübeli
  • Agile yaklaşımlarla çalışan bir şirkette, en az 2 yıl scrum master olarak çalışmış

Agile Koç ne iş yapar?

  • Kurum genelinde agile iş yapış şeklinin yaygınlaşması ve benimsenmesi için çalışır
  • Agile, scrum, kanban gibi konularda eğitimler verir , atölyeler düzenler
  • Farkındalık ve bilgilendirme etkinlikleri düzenler
  • Daha çevik bir organizasyon için bireylere, takımlara ve üst yönetime koçluk yapar
  • Sürekli iyileştirme bakış açısıyla süreçleri ve iş yapış şeklini iyileştirme fırsatları yaratır

Agile Koç ilanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Akbank Hakkında

Akbank, 30 Ocak 1948 tarihinde özel sermayeli bir ticaret bankası statüsünde Adana’da kurulmuştur. Kuruluş amacı bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak olan Akbank, ilk İstanbul şubesini, 14 Temmuz 1950’de Sirkeci’de açmıştır. 1954 yılında Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’a taşınmasının ardından şube sayısını hızla artıran Akbank, 1963 yılında tüm bankacılık işlemlerinde otomasyona geçmiştir.

Akbank, 1990 yılında halka açılmış ve 1998 yılında ikincil halka arz ile uluslararası piyasalarda American Depository Receipt (ADR) olarak da işlem görmeye başlamıştır.

Akbank’ın temel faaliyetleri kurumsal ve yatırım bankacılığı, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık, ödeme sistemleri, Hazine işlemleri ve özel bankacılık ile uluslararası bankacılık hizmetlerini içeren bankacılık uygulamalarını kapsamaktadır. Banka, standart bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra, şubeleri aracılığıyla, Aksigorta A.Ş. ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. adına sigorta acenteliği faaliyetlerini de yürütmektedir.

Faaliyetlerini İstanbul’daki Genel Müdürlüğü ve yurt çapındaki 21 bölge müdürlüğü aracılığıyla sürdüren Akbank, yurt içinde 770 şubesi ve 12 binin üzerinde çalışanıyla güçlü ve yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Akbank yaklaşık 18 milyon müşterisine hizmetlerini, geleneksel dağıtım kanalları olan şubelerin dışında, Akbank İnternet, Akbank Mobil, Çağrı Merkezi, yaklaşık 5.000 ATM, 600 binden fazla POS terminali ve diğer yüksek teknoloji kanalları aracılığıyla sunmaktadır.

Diğer Backend Developer ilanları için tıklayınız.

Comments are closed.