200.000 TL Destekli TÜBİTAK BİGG Tanıtım Etkinliği – Medipol Üniversitesi

200-000-tl-destekli-tubitak-bigg-tanitim-etkinligi---medipol-universitesi

Uygulayıcı Kuruluş olarak 2015 yılından bu yana Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı ile girişimcileri TÜBİTAK BİGG desteğine erişim sürecinde destekleyen Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası yetkililerinin katılımıyla BİGG programının adımlarını konuşacağımız etkinliğe davetlisiniz.

Medipol Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinliğe, yenilikçi teknoloji tabanlı çözümleriyle bir girişim kurmayı ve destek tutarı 200.000 TL olan TÜBİTAK BİGG Programına başvurmayı hedefleyen tüm fikir, proje sahipleri ve girişimciler davetlidir.

2019 yılı 1. Çağrısı kapsamında Girişim Fabrikası 2. Aşama girişimcilerinin %64’ü BİGG desteğine hak kazanarak Türkiye ortalamasının üzerinde performans göstermiş ve Girişim Fabrikası en başarılı Uygulayıcı Kuruluşlar arasında yer almıştır.

2019 yılı 2. Çağrısı kapsamında İstanbul ve Kayseri’de gerçekleşecek programlarla girişimcilere destek olacak Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı’na başvurular https://girisimfabrikasibigg.ozyegin.edu.tr/ adresinden kabul edilmektedir.

Etkinlik kapsamında Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı’nın yapısı ve girişimcilere sunduğu imkanlar program yürütücüsü Süha Soydan tarafından aktarılacaktır.

Etkinlik, Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesinde bulunan Teknoloji Transfer Ofisi‘nde gerçekleştirilecektir.

Özyeğin Üniversitesi ile ilişkili kişisel verileriniz (“KV”) 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ na uygun şekilde işlenir. Bknz: Özyeğin Üniversitesi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni

Kaynak : https://www.eventbrite.com/e/200000-tl-destekli-tubitak-bigg-tantm-etkinligi-medipol-universitesi-tickets-92680655335

Event Details
Harita Bilgisi