Asp.net MVC Framework Workshop 2

asp-net-mvc-framework-workshop-2

Merhaba arkadaşlar, ilkini Maltepe Piazza AVM MOC Cafe’de düzenlediğimiz, kısıtlı imkanlarla bulunduğumuz alana zor sığarak gerçekleştirdiğimiz “yazılım geliştiricileri geliştirme” etkinliğinin 2.si sponsorlarla anlaşarak daha büyük bir alanda gerçekleştireceğiz. İlk etkinlikte öğrendiğimiz MVC framework’ü için temel özelliklerden bahsetmiştik. Devamı olacak olan bu etkinlikte, önceki etkinlikte anlatılanların üzerinden geçip, arayüz ve içerik yönetim sistemini oluşturacağız.

Bu grubu kurmamdaki amaç;
Sektörde bir çok şirket ve/veya kişilerin hala asp.net webform ile uygulama geliştirmeye devam etmesi, bootstrap gibi css framework’leri anlamadan amacına uygun olmadan kullanması, javascript yazarken kopyala yapıştır ile iş yaptığını, mantığını kavramadan kullandığını / kullanmaya çalıştığını gördüğüm ve bunların önüne geçmenin hiç de zor olmadığını göstermek. Genellikle büyük etkinliklerde en son teknoloji özelliklerinden bahsediliyor. Bu etkinlikler de gerekli fakat günün sonunda işimize dönüp kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bunun önüne geçmek, back-end yada front-end teknolojilerini kullanan tüm geliştiricileri adım adım profesyonelleşmeye gitmesi konusunda yardımcı olmak ve bir defada 10 basamak çıkmak yerine birer birer basamak atlayıp, çekinmeden, korkmadan uygulama geliştirmek için sizi de etkinliğe bekliyorum. Uygulamalı eğitimler daha faydalı oluyor, bu sebeple sıkılmadan, soru cevap ve geliştirme yaparak ilerleyeceğiz.

Yaklaşık 14 yıldır yazılım geliştirme ile ilgileniyor, fron-end ve back-end teknolojileri ile uygulama geliştiriyorum. Beraberinde Bilgeadam akademide 4 yıldır part-time front-end üzerine eğitmenlik yapıyorum.

Dileyenler bilgisayarını getirip beraber geliştirme yapabilirler.

Etkinlik sponsorumuz WaykiChain hediye olarak,
– 3 kişiye çekilişle gram altın
– 20 Kişiye otelde açık büfe
– Herkese 60 TL WICC coin
– Çay kahve kurabiye kek ikramı yapacaktır.

Altın ve 60 TL değerindeki coinleri kaçırmamak için etkinliğe zamanında geliniz.

Etkinliğe katılamayacak olanlar lütfen kayıt yaptırmasın. 100 kişi ile salon sınırlıdır.

Kaynak : https://www.meetup.com/tr-TR/Yaz%C4%B1l%C4%B1m-Geli%C5%9Ftiricileri-Geli%C5%9Ftirme/events/269295603/

Event Details
Harita Bilgisi