Bayer G4A Turkey: Sağlık ve Tarım Girişimcileri Buluşması 2

bayer-g4a-turkey:-saglik-ve-tarim-girisimcileri-bulusmasi-2

Bayer’in G4A Turkey Girişim Hızlandırma Programı girişimcilerle buluşuyor.

13 Şubat 2020 tarihinde, saat 16:30’da Bayer’in Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey için Yıldız Kuluçka Merkezi’nde girişimcilerle bir araya geliyoruz! Bayer yöneticilerinin, mentorların, G4A mezunlarının ve Hackquarters ekibinin katılacağı organizasyonda G4A Turkey programı ve Bayer’in sağlık alanındaki girişimcilere verdiği destek hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Buluşmamıza hemen şimdi ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

G4A Turkey Hakkında:

Bayer’in bir “Yaşam Bilimleri” şirketi olarak, bu alandaki dijital girişimleri ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla küresel çapta yürüttüğü G4A Girişim Hızlandırma Programı’nın Türkiye ayağı G4A Turkey’in üçüncüsü başlıyor.

G4A Turkey 2020 programına sağlık, tarım, radyoloji ve çevre sağlığı (haşere ve kemirgen mücadelesi) ile kurumsal fonksiyonlara yönelik dijital çözümler sunan ve fikir aşamasını geçen, yalın bir ürüne, prototipe ya da ileri seviyede bir girişime sahip olan girişimcileri bekliyoruz.

Bayer yöneticilerinden ve girişim ekosisteminin önde gelen isimlerinden oluşan özel bir jüri tarafından seçilecek girişimler 60 bin TL değerinde hibe, mentorluk, eğitim, iş birlikleri ve Bayer Merkez Ofisi’nde 100 gün süreli çalışma imkanı ile desteklenecek.

Başvurularınızı www.g4a.health/turkey web sitesi üzerinden 1 Mart 2020 tarihine kadar gönderebilirsiniz.

Kaynak : https://www.eventbrite.com/e/bayer-g4a-turkey-saglk-ve-tarm-girisimcileri-bulusmas-2-tickets-91130205899

Event Details
Harita Bilgisi