Inovasyon ve Blockchain:Teknolojinin Gelecegi

inovasyon-ve-blockchain:teknolojinin-gelecegi

Dogru inovasyonu nasil yapabiliriz,nasil devam ettirebiliriz ve blockchain sistemine nasil entegre edebiliriz? Global market de kendime nasil bir yer bulabilirim?

Egitimimiz TGroup EU kurucusu ve bir akademisyen olan Dr.Bilhan Karabulut(Dr.Bill) sunumunda gerceklesecektir. (linkedin.com/in/drbillk)

Inovasyon ve Blockchain teknolojisine genel bir bakis ile beraber inovasyon ve blockchain sistemine giris seviyesinde teknolojinin bugunku durumunu ve gelecegini tespit edecegimiz herkesin katilabilecegi iş hayatiniza deger katacak onemli bir egitimdir.

Siz degerli katilimcilarimizin da sadece soru cevap bolumunde degil etkinlik suresince aktif olarak konuya katilabilecegi,karsilikli beyin firtinasi yapacagimiz Turkiye’de hic yapilmayan bir tarzda farkli bir etkinlik olacaktir.

Hatta Inovasyon ve Blockchain konusunda Turkiye’de uzerinde calistiginiz projeleriniz var ise sahnede sizin de soz hakkiniz var!

Blockchain teknolojinin geleceğidir ve günümüz toplumunda yenilik her zamankinden daha önemlidir. İnovasyon çabalarını blockchain’e odaklayan dernek, kuruluş, girişimci sayısının arttığını görüyoruz. Yeni başlayanlar inovasyona nasıl devam edebilir ve bunu yapmak için blockchain nasıl kullanılır?

Etkinlikte ayrica yeni dünyanın çalışma yöntemleri ve küresel girişimlerin ne koşullarda başladığıyla ilgili bilgiler duyacaksınız. Global firsatlar yakalamaniza,kurucu ortak bulmanıza, bir iş fikrini doğrulamanıza ve ölçeklendirmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayrica tum katilimcilarimiza https://ticaretgroup.com e-ticaret sitesinden %10 indirim kuponu verilecektir.

Gündem:

17:30 Açılış/Tanisma/Networking

18:10 Workaway Acilis Konusmasi

18:20 Dr. Bilhan Karabulut

19:00 Soru ve Cevaplar ve etkileşimli söyleşi

19:30 Ikramlar ve Network

TGroup Talinn Kiev,Hongkong,Shenzhen ve Los Angeles’da yerlesik bir global Inovasyon Blockchain ve E-ticaret Aaansidir.Avrupa’nin en onemli egitim merkezlerinde yillardir seminer ve workshop duzenleyen TGroup bu yil ilk defa Turk ve Turkiye’de yasayan diger ulke vatandaslari girisimcileri ile bulusuyor.Ilk Bulusmamiz Antalya’da gerceklesti ve cok faydali sonuclar elde edildi.Turkiye’deki sizinle ikinci bulusmamiz da Istanbul’da Workaway Co-working’de 13 Subat saat 17.30’da

Egitimimiz ucretsizdir.Cay,kahve yiyecek gibi ikramlarimiz mevcuttur.

Not:Kontenjanimiz sinirli oldugu icin kayit olusturmaniz onemle rica olunur.

Diger Bilgiler:

TGroup Inovasyon&Blockchain Ajansi Web:tgroup.world

TGroup Ukrayna E-Ticaret:https://torgovaya.com.ua

TGroup Turkiye E-ticaret:https://ticaretgroup.com

Genel etkinlik email:info@workawayofis.com

TGroup E-mail: support@torgovaya.com.ua

Kaynak : https://www.eventbrite.co.uk/e/inovasyon-ve-blockchainteknolojinin-gelecegi-tickets-90105378613

Event Details
Harita Bilgisi