MICROSOFT TEKNOLOJİ ZİRVESİ 2020

microsoft-teknoloji-zirvesi-2020

26 Mart 2020, 08:30 – 17:00

Haliç Kongre Merkezi
Sütlüce Mah. Karaağaç. Cad. Haliç Kongre Merkezi Idari Bina No:19 Kat:2, 34445 Beyoğlu
Türkiye, İstanbul

Teknoloji dünyasındaki son yenilikleri iş dünyasının yaratıcı ve vizyoner kurumlarıyla buluşturduğumuz Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin 7’ncisini, bu yıl 26 Mart 2020 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğiz.

Bilişim dünyasının kalbine dokunan konuları alanında uzman konuşmacılarla birlikte aktaracağımız zirvemizde, bu yıl da teknoloji dünyasının karar verici yöneticilerine ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kurumlara zengin bir program sunacağız.

Her sene 2000’i aşkın ziyaretçiyi ağırladığımız zirvede, perakende, finans ve üretim başta olmak üzere, sektörlerin dijital dönüşüm dinamikleri, yeni nesil teknolojiler ve sektörel uygulamalar Türkiye’den ve dünyadan örneklerle aktarılacak. Bu sene de yatırımları ve başarılarıyla Türkiye’nin önde gelen şirketlerine yön veren liderleri bir araya getirdiğimiz CEO paneli katılımcılarla buluşuyor olacak. Ana sahnede demolarla dijital dönüşümün ilham verici örnekleri sunulurken, paralel oturumlarda sektörel sunumların yanı sıra akıllı iş uygulamaları, siber güvenlik, modern iş yeri, altyapı ve uygulamalar, veri ve yapay zeka gibi teknolojiler uzmanların gözünden aktarılacak. Etkinlik alanındaki deneyim ve stand alanlarında ise, katılımcılara bu teknolojileri yerinde deneyimleme fırsatı sunulurken, iş ortaklarımız ve ziyaretçilerimizin daha güçlü iş bağlantıları geliştirmesine olanacak sağlanacak.

Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaların üst düzey yöneticilerinin, karar vericilerinin, bilişim sektörünün öncü kuruluşlarının, start-up’ların ve bilgi teknolojileri profesyonellerinin bir araya geleceği Microsoft Teknoloji Zirvesi‘nde sizi de aramızda görmek isteriz.

Ajandalarınıza 26 Mart 2020 Perşembe gününü şimdiden kaydedin!

Saygılarımızla,
Microsoft Türkiye

Kaynak : https://www.microsoft.com/turkey/transform/?ocid=AID2417825_LINKEDIN_oo_spl100001121913326#headlines

Event Details
Harita Bilgisi