Mühendisler İçin SQL

muhendisler-icin-sql

EĞİTİMİN AMACI

Veri analizi, mühendislerin (özellikle endüstri mühendislerinin) verimlik analizleri yapabilmek, sorunların kök nedenlerine inebilmek, vb gibi nedenlerle yaptıkları temel faaliyetlerdendir. Bu eğitimin amacı katılımcılara yapısal sorgulama dili hakkında temel bilgiler vermek, veritabanından sorgu yapabilmelerini sağlamak ve mantıksal ve ilişkisel veri elde etmenin yollarını göstermektir.

KİMLER KATILMALI

Veritabanı sorgulamanın temellerini öğrenmek isteyen tüm öğrenciler ve profesyonel çalışanlar, Yönetim Bilişim Sistemi mezunları, Yazılım, Makine, Endüstri Mühendisleri ve diğer mühendislikler

KAZANIMLAR

Katılımcılar bu eğitim ile yapısal sorgulama dilinin temel kavramlarını, veritabanlarından sorgulamaların nasıl yapıldığını, farklı şekilde veri elde etmenin yollarını öğreneceklerdir.

ÖN KOŞULLAR

Katılımcıların eğitime en az 8GB RAM’e sahip kişisel bilgisayarları ile katılmaları beklenmektedir. Pratik oturum öncesinde bilgisayarlara sanal makine kurulumu yapılacaktır.

EĞİTMENLER

OZAN YAY

1986 yılında Bergama’da doğdu. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Astronomi Ve Uzay Bilimlerinden mezun oldu. İş Zekası ve Veri Ambarı Uzmanı olarak iş hayatına başladıktan sonra bir çok kuruma eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi. Başlıca Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Gümrük Bakanlığı, Sayıştay, EÜAŞ gibi devlet kurumlarında, GATE Elektronik, Groupama gibi özel şirketlerde çeşitli Veri Ambarı projeler dahilinde danışman olarak görev yapmış, yine başlıca YÖK, Devlet Malzeme Ofisi, Kalkınma Bakanlığı olmak üzere çeşitli kurumlarda eğitimler vermiştir. Çalışmaya başladığı günden bu yana aynı sektörde ilerlemiş 2019 yılı itibariyle kurucu ortak olduğu şirketinde Veri Ambarı, İş Zekası ve Veri Analitiği konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

ERKAN KESEN

1986 yılında Konya’da doğmuştur. Lisans eğitimini 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Farklı firmalarda Yazılım Geliştirici, İş Zekası Uzmanı ve Çözüm Mimarı olarak görev almıştır. Birçok kamu ve özel kuruluşun veri ambarı alt yapısının oluşturulmasında aktif rol almıştır. Orion BT’nin kurucu ortaklarındandır.

EĞİTİM ÜCRETİ, EĞİTİM TARİHLERİ ve DİĞER BİLGİLER

Eğitim ücreti: 650TL + KDV (Eğitim ücretine eğitim yeri, kahvaltı, içecekler ve gün boyu ikramlar dahildir)

Eğitim tarihi ve yeri: 7-8 Mart 2020 / Workinton-Next Level-ANKARA

Kontenjan: 12

Bilgi ve Kayıt: info@academy50.com veya 0312 939 8617

Academy 5.0’da kredi kartı ile tüm ödemeler (taksitli ödemeler dahil) İyzico üzerinden alınmaktadır. Ödemenizi https://iyzi.link/ABHPsQ linki üzerinden veya ön kaydınız onaylandıktan sonra eğitim günü nakit yapabilirsiniz.

Kaynak : http://www.academy50.com/courses/sql-101/

Event Details
Harita Bilgisi