Front End Developer – İdeasoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş.

Front End Developer – İdeasoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş.

Front End Developer

İdeasoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş., Front End Developer arıyor.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

IdeaSoft, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır. 2005 yılından itibaren hızla büyüyen, E-Ticaret alanında +9000’in üzerinde işletmeye web tabanlı yazılım, tasarım ve masaüstü yazılım çözümleri sunan firmamız bünyesinde BÜDOTEK ofisimizde görev alacak,

•             HTML5, CSS3 web arayüz geliştirme teknolojilerine hakim,

•             Javascript, Jquery ve Ajax teknolojilerinde tecrübeli,

•             Responsive Design kütüphanelerinde deneyimli,

•             Web standartları ve SEO konularında bilgi sahibi,

•             XD to HTML konusunda hızlı,

•             Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, referans gösterebilecek,

•             Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli,

•             Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,

•             Genç ve dinamik ekip arkadaşları aramaktayız.

IdeaSoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş. Hakkında

IdeaSoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş. resmi olarak 2005 yılında ticari hayatına başlayarak, IdeaSoft ve Shopio tescilli markaları ile küçük ve orta ölçekli işletmelere çözümler sunmaktayız. IdeaSoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş. olarak, GOSB Teknopark AR-GE şubemizde geliştirme süreçlerinin yürütüldüğü, bir çok sektöre hitap eden, Türkiye’de 10.000’den fazla kurum ve kuruluş tarafından bugüne kadar kullanılan Eticaret çözümlerimiz bulunmaktadır. IdeaSoft, internet ve yazılım sektöründe yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimizi, kurum ve kuruluşlara Eticaret, online ödeme çözümleri, sanal mağaza altyapıları alanlarında yeni teknolojileri yakından takip ederek, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Front End Developer hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Diğer Bilişim İlanları için tıklayınız.

Bu sayfada yayınlanan ilanın en güncel ve son haline ulaşmak için lütfen kaynak linkine tıklayınız. Eğer web sitemiz ile kaynak linkte yer alan bilgilerde farklılık varsa ilanın yanlış anlaşılmasına engel olabilmemiz için lütfen ilan@bilisimpersoneli.com mail adresine ilan bilgilerini bildirmenizi rica ederiz.

Comments are closed.