Frontend Developer - Arventek İş İlanları

Frontend Developer – Arventek

Frontend Developer – Arventek

Frontend Developer ilanı hakkında detaylı bilgi

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım ya da Matematik Mühendisliği,
  Bilişim Teknolojileri bölümlerinden yeni mezun veya son sınıf,
 • ASP.NET, ASP.NET MVC, C# ve .NET teknolojileriyle web tabanlı
  uygulama geliştirme tecrübesi olan,
 • Frontend deneyimi olan,
 • Temel SQL bilgisine sahip,
 • Temel seviye Phyton bilgisine sahip,
 • Yazılım geliştirme metadolojileri hakkında bilgi sahibi,
 • Tercihen bulut çözümleri ve mobil uygulamalar hakkında tecrübeli,

İş Tanımı

 • Drone otonom uçuş yönetimi, planlaması modülünün kullanıcı arayüzünün geliştirilmesi
 • Haritalama ve ölçümleme platformu kullanıcı arayüzünün geliştirilmesi, yeni fonksiyonların eklenmesi, mevcut arayüzlerin geliştirilmesi

 

İlan hakkında detaylı bilgi almak için https://www.teknoparkistanbul.com.tr/is-ilani/yazilim-muhendisi-frontend

 

Arventek Hakkında Bilgi

Günün birinde evde marketten alınmış bir drone uçururken, bu teknolojiyi kendi meslekleriyle sentezlemeye karar verdik. İnşaat endüstrisinde inovasyonu ve dijital dönüşümü destekleme fikrini İstanbul’daki bir daireden tüm dünyaya duyurmak isteyen 3 kişilik bir ekip olarak Arventek ismiyle bir araya geldik. Böylelikle 2020 yılında Avrupa’yı Asya’ya bağlayan İstanbul merkezli olarak Startup ve Teknoloji dünyasına adımımızı attık.

Bir bilişim teknoloji şirketi olarak, inşaat endüstrisindeki zaman, maliyet, kaynak, koordinasyon, hakediş, ölçümleme, mesafe, tehlike ve veri analizi gibi konularda yaşanan problemleri ve teknoloji konusundaki gelişmeye açık pazarını hedef alarak, vizyon ve hayallerimizle kendimizin tasarlayıp geliştirdiği son teknoloji VTOL (Vertical Take-Off and Landing / Dikey İniş ve Kalkış) hibrit türünde İnsansız hava araçları (İHA, Drone) üretmekteyiz. Bununla birlikte dronedan elde ettiğimiz görüntü verilerinden anlamlı veriler çıkarılarak yapay zeka ve makine öğrenmesi destekli fotogrametri veri işleme ve raporlama platformu geliştiriyoruz.

İnşaat endüstrisiyle başladığımız bu heyecanlı yolculuğumuzda, Petrol ve Gaz, Alt Yapı ve Kamu Hizmetleri, Madencilik ve Taş Ocakları, Tarım ve Ormancılık, Kamu Güvenliği, Sigortacılık, Sağlık, Güvenlik ve Savunma, Lojistik, İnsani ve Yaban Hayatı Koruma gibi sektörlerin ihtiyaç ve hedeflerini karşılamaya yetecek bir alt yapı sunarak, yerli ve milli üretime katkı sağlayacağımız ve bu teknolojiyi Türkiye merkezli olarak dünyada yaygınlaştıracağımız bir ekosistem içerisinde yer almaktayız.

 

Diğer Frontend Developer ilanları için tıklayınız.

Comments are closed.