Gelecek Etkinlikler

wtm-mersin-iwd'20
Nisan 11, 2020
Daha fazla kadının bilim, teknoloji, mühendislik ve benzeri sektörlerde yer almasını teşvik etmek amacıyla etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluktur.
Upcoming
international-women's-day-2020
Nisan 4, 2020
3 paralel oturum ile bol bol yeni teknoloji konuşup, aktif kod yazma şansı ve kişisel gelişim workshoplariyla gümbür gümbür bir etkinliğe hazır mıyız?
Upcoming
iwd'-20-women-techmakers-konya
Nisan 4, 2020
Her yıl Dünya Kadınlar Günü'ne yakın tarihlerde WTM ekipleri tarafından büyük bir etkinlik düzenleniyor.
Upcoming
dogustan-girisimciler
Mart 27, 2020
Doğuştan Girişimciler, Fikirlerin yarıştığı bir girişimcilik yarışması ve zirvesidir.
Showing
women-techmakers-ankara-iwd'20
Mart 21, 2020
Dünya Kadınlar Günü kapsamında tüm dünyadaki Women Techmakers toplulukları tarafından organize edilen WTM IWD etkinliklerinin Ankara ayağını 21 Mart 2020 Cumartesi günü gerçekleştiriyoruz.
Expired
open-data-hackathon!
Herkes veriye sahip. Bu veriler hayatımızı kolaylaştırmak, en iyi kararları almak için bize çok şey söyler. Fakat bu bilgiye ulaşmak için verileri okumak genellikle karmaşık ve sıkıcıdır. Karmaşık sayıların içindeki iç görüleri ortaya çıkarmanın en etkili yollarından biri veri görselleştirmedir.
Expired
microservice-with-azure-kubernetes-service-and-azure-devops---workshop---istanbul
Onur Yüksektepeli (Microsoft Cloud Solutions Architect - Microsoft Azure MVP) ile son zamanlarda günümüzün en meşhur uygulama mimari tasarım konularından olan Microservice yapısını incelerken, hızlı genişletilebilir ve yenilebilir servis mimari kurulumlarını, canlı örneklerini Microsoft Azure bulut ortamında inceleme fırsatı yakalayacağız.
AWS Meetup #46 - AWS ve Güvenlik - Level 200
Bu haftaki Meet-up’ta “AWS Üzerinde Güvenlik” konusunu konuşalım istedik. Bu kapsamda AWS güvenlik servisleri ile veri koruma, kimlik ve erişim yönetimi, önleyici kontrol yöntemleri, ağ ve altyapı güvenliği servislerinden bahsediyor olacağız.