Github

Github’da bulunan en faydalı 100 Repo

Github’da bulunan en faydalı 100 Repo

Yazılımla uğraşan her bireyin faydalanabileceği en faydalı 100 Github Reposunu sizler için derledik

 


# 1 github1s Owen’dan
Yeni Çıktı , VS Code ile GitHub kodunu okumak için bir saniye.


# 2 Rough.js
Rough.js, kabataslak, elle çizilmiş gibi bir stilde çizim yapmanıza olanak tanıyan küçük (<9 kB) bir grafik kitaplığıdır. Kitaplık çizgiler, eğriler, yaylar, çokgenler, daireler ve elipsler çizmek için ilkelleri tanımlar. Ayrıca SVG yollarının çizilmesini de destekler.


# 3 Sonic
Sonic, hızlı, hafif ve şemasız bir arama arka ucu. Daha sonra bir mikrosaniye içinde sorgulanabilen arama metinlerini ve tanımlayıcı demetleri besler.


# 4 ciao
ciao, HTTP (S) URL uç noktalarını bir HTTP durum kodu (veya daha düşük TCP yığınındaki hatalar) için kontrol eder ve E-Posta veya Webhooks aracılığıyla durum değişikliği hakkında bir bildirim gönderir.

Kontrolleri planlamak için Cron sözdizimini kullanır ve bir Web UI ve bir RESTful JSON API ile birlikte gelir.


# 5 VS Code için
Tarayıcı Önizlemesi VS Code için Tarayıcı Önizlemesi, düzenleyicinizin içinde hata ayıklayabileceğiniz gerçek bir tarayıcı önizlemesi açmanıza olanak tanır. Tarayıcı Önizlemesi, Chrome Headless tarafından desteklenmektedir ve yeni bir süreçte başsız bir Chrome örneğini başlatarak çalışır. Bu, VS Code içinde web içeriği oluşturmanın güvenli bir yolunu sağlar ve düzenleyici içi hata ayıklama ve daha fazlası gibi ilginç özellikleri etkinleştirir!


# 6 Hoppscotch
Ücretsiz, hızlı ve güzel bir API istek oluşturucu İstekleri daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olarak geliştirme için değerli zaman tasarrufu sağlar


# 7 V Programlama Dili
Bakımı kolay yazılım geliştirmek için basit, hızlı, güvenli, derlenmiş dil. Sıfır kitaplık bağımlılığı ile <1s’de kendini derler.


# 8 Geo Heatmap
Google konum verilerinizden etkileşimli bir coğrafi ısı haritası oluşturun Bu, Python, Folium ve OpenStreetMap kullanarak Google konum geçmişi verilerinizden etkileşimli bir coğrafi ısı haritası oluşturan bir komut dosyasıdır.


# 9 Chatwoot
Chatwoot, açık kaynaklı bir çok kanallı müşteri destek yazılımıdır. Chatwoot’un gelişimi 2016’da başladı. Bir işletme olarak başarılı olamadı ve sonunda 2017’de dükkanı kapattı. 2019 #Hacktoberfest boyunca, bakımcılar kodun özel bir depoda paslanmasına izin vermek yerine onu açık kaynaklı yapmaya karar verdi. Hoş bir sürprizle Chatwoot, Hacker News’de trend olan bir proje haline geldi ve en iyisi de topluluktan büyük sevgi aldı. Şimdi, başarısız bir proje yoluna girdi ve umutlar harika görünüyor. Ekip proje üzerinde çalışmaya geri döndü ve bu sefer onu açıkta inşa ediyoruz. Topluluğun fikirlerine ve katkılarına teşekkürler.


# 10 Flan Scan
Flan Scan, hafif bir ağ güvenlik açığı tarayıcısıdır. Flan Scan ile ağınızdaki açık bağlantı noktalarını kolayca bulabilir, hizmetleri ve sürümlerini belirleyebilir ve ağınızı etkileyen ilgili CVE’lerin bir listesini alabilirsiniz.

Flan Scan, Nmap üzerinde bir sarmalayıcıdır ve Nmap’i tam teşekküllü bir ağ güvenlik açığı tarayıcısına dönüştüren vulners komut dosyasıdır. Flan Scan, Nmap’i bir konteyner içinde yerel olarak dağıtmayı, sonuçları buluta göndermeyi ve tarayıcıyı Kubernetes üzerinde konuşlandırmayı kolaylaştırır.


# 11 YOUTUBE – ön uç geliştiriciler için
kanallar JavaScript geliştiricileri ve web tasarımcıları için yararlı YouTube kanalları ve diğer video kaynaklarından oluşan bir koleksiyon.


# 12 wtfjs
Komik ve zor JavaScript örneklerinin listesi

JavaScript harika bir dildir. Basit bir sözdizimine, geniş ekosisteme ve en önemlisi harika bir topluluğa sahiptir.

Aynı zamanda, hepimiz JavaScript’in zor kısımları olan oldukça eğlenceli bir dil olduğunu biliyoruz. Bazıları günlük işimizi hızla cehenneme çevirebilir ve bazıları bizi yüksek sesle güldürebilir.


# 13 Gereksiniminiz Yok jQuery
Ön uç ortamları günümüzde hızla gelişmektedir ve modern tarayıcılar üretimde kullanım için yeterince iyi olan çok sayıda DOM / BOM API’sini halihazırda uygulamıştır. DOM manipülasyonu veya olay işleme için jQuery’yi sıfırdan öğrenmemize gerek yok. Bu arada, React, Angular ve Vue gibi ön uç kitaplıklarının yayılması sayesinde, DOM’un doğrudan işlenmesi anti-pattern haline gelir, böylece jQuery kullanımı hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bu proje, IE 10+ desteği ile yerel Javascript uygulamasındaki jQuery yöntemlerine alternatiflerin çoğunu özetlemektedir.


# 14 33-js-concept
33 Her JavaScript Geliştiricisinin Bilmesi Gereken Kavramlar Bu depo, geliştiricilerin JavaScript kavramlarında ustalaşmalarına yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur. Bu bir gereklilik değil, gelecekteki çalışmalar için bir rehberdir. Stephen Curtis’in yazdığı bir makaleye dayanmaktadır.


# 15 Modern-js-cheatsheet
Modern projelerde sıklıkla karşılaşacağınız JavaScript bilgisi için Cheatsheet .

Bu belge, modern projelerde ve çoğu çağdaş örnek kodda sıklıkla karşılaşacağınız JavaScript için bir hile sayfasıdır.

Bu kılavuz size JavaScript’i sıfırdan öğretmeyi amaçlamaz, ancak kullanılan JavaScript kavramları nedeniyle modern kod tabanlarını tanımakta (veya örneğin React’i öğrenmek için) mücadele edebilecek temel bilgilere sahip geliştiricilere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.


# 16 es6
ES6 350 Madde Noktasına Genel Bakış Bu makale, tüm bunları özetlemeyi ve hızlı bir şekilde başlayabilmeniz için ES6’nın çoğu hakkında pratik bilgiler sunmayı amaçlamaktadır.


# 17 es6-cheatsheet
ES2015 [ES6] ipuçları, püf noktaları, en iyi uygulamalar ve kod parçacıkları içeren hile sayfası


# 18 İnsanlar
için ES6 ES6 yazmak için bir başlangıç ​​kılavuzu


# 19 ECMAScript önerileri ECMAScript Tekliflerini
İzleme


# 20 javascript-algoritmalar
JavaScript’te uygulanan algoritmalar ve veri yapıları, açıklamalar ve sonraki okumalara bağlantılar


# 21 javascript-datastructures-algoritmalar
Eğitim amaçlı JavaScript ve TypeScript veri yapıları ve algoritmalarının toplanması. JavaScript algoritmaları ve veri yapıları kitabının kaynak kodu paketi


# 22 problem çözme-javascript
Crack you JS röportajları. Birim Testleri ile en yaygın JS Mülakat sorularının toplanması


# 23 JavaScript’te
Bilgisayar Bilimi Yeniden Uygulanan Bilgisayar Bilimi


# 24 Algoritmalar – JavaScript
Javascript’te uygulanan tüm algoritmalar için bir havuz Bunlar yalnızca gösteri amaçlıdır. JavaScript standart kitaplığında, performans nedenleriyle çok daha iyi olan birçok uygulama türü vardır.


# 25 javascript-algoritmaları
Bir diğeri, bilgisayar bilimi algoritmalarının JavaScript uygulamaları


26. geliştirici-yol
haritası 2021’de web geliştiricisi olma yol haritası


# 27 public-apis
Yazılım ve web geliştirmede kullanım için toplu bir ücretsiz API listesi.


# 28 gitignore
Bu GitHub’ın .gitignore dosya şablonları koleksiyonudur. Bu listeyi, yeni depolar ve dosyalar oluştururken GitHub.com arayüzünde bulunan .gitignore şablon seçicilerini doldurmak için kullanırız .


# 29 nw.js
NW.js, Chromium ve node.js tabanlı bir uygulama çalışma zamanıdır. NW.js ile HTML ve JavaScript’te yerel uygulamalar yazabilirsiniz. Ayrıca, Node.js modüllerini doğrudan DOM’dan çağırmanıza olanak tanır ve tüm Web teknolojileriyle yerel uygulamalar yazmanın yeni bir yolunu etkinleştirir.


# 30 html5-boilerplate
HTML5 Boilerplate, hızlı, sağlam ve uyarlanabilir web uygulamaları veya siteleri oluşturmak için profesyonel bir ön uç şablondur.

Bu proje, 10 yılı aşkın yinelemeli geliştirme ve topluluk bilgisinin ürünüdür. Belirli bir geliştirme felsefesi veya çerçevesi empoze etmez, bu nedenle kodunuzu istediğiniz şekilde tasarlamakta özgürsünüz.


# 31 Yeni başlayanlar için
harika Harika yeni başlayanlar için uygun projelerin listesi.


# 32 Ön Uç Kontrol Listesi
Ön Uç Kontrol Listesi, web sitenizi / HTML sayfanızı üretime başlatmadan önce sahip olmanız / test etmeniz gereken tüm öğelerin kapsamlı bir listesidir. Diğer bazı açık kaynaklı kontrol listelerinden gelen eklemelerle birlikte Front-End geliştiricilerin yılların deneyimine dayanmaktadır.


# 33 hikaye kitabı
Hikaye kitabı , kullanıcı arayüzü bileşenleri için bir geliştirme ortamıdır. Bir bileşen kitaplığına göz atmanıza, her bileşenin farklı durumlarını görüntülemenize ve bileşenleri etkileşimli olarak geliştirmenize ve test etmenize olanak tanır.


# 34 İhtiyacınız Yok
İnsanlar popüler projeleri seçiyor, genellikle sorunları için geçerli olduğu için değil


# 35 büyük liste-of-the yaramaz-dizeleri
Büyük Liste Yaramaz Strings kullanıcı veri girişi olarak kullanıldığında sorunlara neden yüksek bir olasılık var dizeleri gelişmekte olan listesidir. Bu, hem otomatikleştirilmiş hem de manuel KG testine yardımcı olmak için kullanılmak üzere tasarlanmıştır; QA mühendisiniz bir bara girdiğinde kullanışlıdır.


# 36 Etkili Mühendis
İpuçları ve etkili mühendisler için püf noktaları


# 37 og-aws
Amazon Web Services – pratik bir kılavuz AWS hakkında birçok bilgi zaten yazılmıştır. Çoğu kişi AWS’yi bir blog veya “başlangıç ​​kılavuzu” okuyarak ve standart AWS referanslarına başvurarak öğrenir. Bununla birlikte, güvenilir ve pratik bilgi ve önerilere ulaşmak kolay değildir. AWS’nin kendi belgeleri harika ancak genişleyen bir kaynaktır ve çok az kişinin tam olarak okumak için zamanı vardır ve resmi gerçekler dışında hiçbir şey içermez, bu nedenle mühendislerin deneyimlerini dikkate almaz. Bloglardaki veya Stack Overflow’daki bilgiler de tutarlı bir şekilde güncel değildir.

Bu kılavuz, AWS kullanan mühendisler tarafından ve mühendisler içindir. Bağlantıları, ipuçlarını, aldatmacaları ve en iyi uygulamaları birleştiren yararlı ve canlı bir referans olmayı amaçlamaktadır. AWS’yi kapsamlı bir şekilde kullanan birkaç mühendis tarafından biralar üzerinde yapılan tartışma ve düzenleme sonucunda ortaya çıktı.


# 38 Geliştiriciler için ücretsiz
geliştiriciler ve Açık Kaynak yazarları artık ücretsiz katmanlar sunan çok sayıda hizmete sahip, ancak bilinçli kararlar vermek için hepsini bulmak zor olabilir.

Bu, yazılım (SaaS, PaaS, IaaS, vb.) Ve geliştiriciler için ücretsiz katmanlara sahip diğer tekliflerin bir listesidir.


# 39 realworld
“Tüm demo uygulamalarının anası” – React, Angular, Node, Django ve daha pek çok şey tarafından desteklenen örnek fullstack Medium.com klonu


# 40 Her türden ilginç konu hakkında harika
Harika listeler \


# 41 create-react-app
Bir komut çalıştırarak modern bir web uygulaması kurun.


# 42 vanillawebprojects
HTML5, CSS ve JavaScript ile oluşturulmuş mini projeler. Çerçeve veya kitaplık yok


# 43 Projeler
Herkesin herhangi bir programlama dilinde çözebileceği pratik projelerin listesi.


# 44 kendin-yap-x
Kendin yap (teknolojiyi buraya ekle)


Google kaynaklı açık kaynaklı projeler için # 45 styleguide
Stil kılavuzları


# 46 proje yönergeleri
JavaScript projeleri için bir dizi en iyi uygulama


# 47 eng-apps
Google Mühendislik Uygulamaları Belgeleri


# 48 javascript-testing-best-
applications Kapsamlı ve kapsamlı JavaScript ve Node.js testi en iyi uygulamaları (Ocak 2021)


# 49 harika
hile sayfaları Sadece hile sayfalarının bir listesi (laravel, düğüm, yelkenler, adonis, django, tüyler, molekül)


# 50 Sistem Tasarımı
Sistem Tasarımı Kısa Bilgi Notu Doğru mimariyi seçmek = Doğru savaşları seçmek + Değiş tokuşları yönetmek


# 51 airbnb-javascript
Airbnb JavaScript Stil Kılavuzu () {


# 52 temiz kod javascript
Yazılım mühendisliği ilkeleri, Robert C. Martin’in JavaScript için uyarlanmış Temiz Kod kitabından. Bu bir stil rehberi değil. JavaScript’te okunabilir, yeniden kullanılabilir ve yeniden düzenlenebilir yazılımlar üretmeye yönelik bir kılavuzdur.


# 53 system-design-primer
Büyük ölçekli sistemlerin nasıl tasarlanacağını öğrenin. Sistem tasarımı görüşmesine hazırlanın. Anki bilgi kartları içerir.


# 54 nodebestpractices
Node.js en iyi uygulamalar listesi (Şubat 2021)


# 55 güzel Güzel
, düşünceli bir kod biçimlendiricidir. Kodunuzu ayrıştırarak ve maksimum satır uzunluğunu hesaba katan kendi kurallarıyla yeniden yazdırarak, gerektiğinde kodu kaydırarak tutarlı bir stil uygular.


# 56 faker.js
, Node.js ve tarayıcıda büyük miktarda gerçekçi sahte veri üretir


# 57 Fitty
Fitty, Metni Rahatça yeniden boyutlandırma Metni yukarı (veya aşağı) ölçeklendirir, böylece üst kapsayıcısına mükemmel şekilde sığar.

Esnek ve duyarlı web siteleri için idealdir.


# 58 size-limit
Boyut Sınırı, JavaScript için bir performans bütçe aracıdır. CI’daki her kaydı kontrol eder, JS’nizin son kullanıcılar için gerçek maliyetini hesaplar ve maliyet sınırı aşarsa bir hata verir.

  • ES modülleri ve ağaç sarsma desteği.
  • Bir çekme isteğinin büyük bir bağımlılık ekleyip eklemediğini öğrenmek için Travis CI, Circle CI, GitHub Eylemleri veya başka bir CI sistemine Boyut Sınırı ekleyin.
  • Farklı kullanım durumlarına uyacak şekilde modüler: kendi paketleyicisini kullanan büyük JS uygulamaları veya birçok dosya içeren küçük npm kitaplıkları.
  • JS’nizi indirmek ve çalıştırmak için bir tarayıcının gerekeceği süreyi hesaplayabilir. Zaman, bayt cinsinden boyuta kıyasla çok daha doğru ve anlaşılır bir metriktir.
  • Hesaplamalar, JS’nizde kullanılan tüm bağımlılıkları ve çoklu dolguları içerir.

# 59 date-fns
date-fns, bir tarayıcıda & Node.js’de JavaScript tarihlerini değiştirmek için en kapsamlı, ancak basit ve tutarlı araç setini sağlar.


# 60 lazydocker
Her şeyi yönetmenin daha temkinli yolu Docker ve docker-compose için Go’da gocui kitaplığıyla yazılan basit bir terminal kullanıcı arabirimi.


# 61 git komutları için lazygit
basit terminal kullanıcı arabirimi Go’da gocui kitaplığıyla yazılan, git komutları için basit bir terminal kullanıcı arabirimi.


# 62 horcrux
Dosyanızı şifrelenmiş parçalara bölün, böylece bir şifreyi hatırlamanıza gerek kalmaz


# 63 harp
Harp, Jade, Markdown, EJS, Less, Stylus, Sass ve CoffeeScript’i herhangi bir yapılandırma olmadan HTML, CSS ve JavaScript olarak sunan statik bir web sunucusudur. Sevilen düzeni / kısmi paradigmayı destekler ve dosya sistemini dolaşmak ve şablonlara özel verileri enjekte etmek için esnek meta verilere ve genel nesnelere sahiptir. İsteğe bağlı olarak, Harp projenizi herhangi bir geçerli HTTP sunucusunun arkasında barındırmak için statik varlıklara da derleyebilir.


# 64 Ters görüşme
Soruları, görüşmeniz sırasında şirkete sorulacak


# 65 Gayle Laakmann McDowell tarafından Yazılan Kodlama Röportajı 6. Baskı CtCI-6th-Edition
Çözümleri.


# 66 javascript ile röportaj-soruları
Javascript’te çözülen teknik yazılım geliştirme mülakat sorularının çoğunlukla makul bir koleksiyonu


# 67 müthiş-röportaj-soruları
Röportaj soruları listelerinden derlenmiş harika bir liste. Katkıda bulunmaktan çekinmeyin


# 68 javascript-Questions
(Gelişmiş) JavaScript sorularının uzun bir listesi ve açıklamaları


# 69 front-end-geliştirici-röportaj-soruları
kısa ama tatlı soru listesi


# 70 front-end-röportaj-el kitabı-cevapları
Front-end İş Görüşmesi Sorularına Cevaplar (# 69)


# 71 javascript-röportaj-soruları
1000 JavaScript Mülakat Soruları ve Cevapları Listesi


# 72 kodlama-röportaj-üniversite
Yazılım mühendisi olmak için eksiksiz bir bilgisayar bilimi çalışma planı.


# 73 teknoloji-röportaj-el kitabı
Algoritmalara odaklanarak bir sonraki teknik röportajınızda başarılı olmanıza yardımcı olacak özenle seçilmiş içerik. Sistem tasarımı soruları devam ediyor. Alışılmış algoritma sorularının yanı sıra diğer harika şeyler


# 74 open-source-cs
Bu, MIT, Stanford ve Princeton gibi saygın üniversitelerden alınan ve genel eğitim eksi bir lisans Bilgisayar Bilimleri derecesi ile aynı gereksinimleri karşılayan ücretsiz derslerin küratörlüğünde bir listesidir.


# 75 Yemek Kitabı
Veri Mühendisliği Yemek Kitabı


# 76 Bir Linux Sunucusunu Nasıl Güvenli
Hale Getirir Bir Linux sunucusunu güvenli hale getirmek için gelişen bir nasıl yapılır kılavuzu da umarız size güvenlik ve neden önemli olduğu hakkında biraz bilgi verir.


# 77 Kod olarak altyapı öğreticisi
Kod Olarak Altyapı Eğitimi. Packer, Terraform, Ansible, Vagrant, Docker, Docker Compose, Kubernetes’i kapsar


# 78 Tam Yığın Web Geliştiricisi Olun
Tam Yığın Web Geliştirmeyi öğrenmek için 100’den fazla ücretsiz kaynak.


# 79 proje tabanlı öğrenme
Öğrencilerin sıfırdan bir uygulama oluşturdukları programlama öğreticilerinin listesi. Bu eğitimler, farklı birincil programlama dillerine bölünmüştür. Bazılarının birbiriyle karıştırılmış teknolojileri ve dilleri vardır.


# 80 p1xt-guides
Bilgisayar Bilimi ve Programlama


# 81 bilgisayar bilimi
OSSU müfredatı, çevrimiçi materyalleri kullanarak bilgisayar bilimlerinde eksiksiz bir eğitimdir. Bu sadece kariyer eğitimi veya mesleki gelişim için değildir. Tüm bilgi işlem disiplinleri için temel kavramlarda uygun, çok yönlü bir temel isteyenler ve bu eğitimi büyük ölçüde kendi başlarına ancak destekle elde etmek için disipline, iradeye ve (en önemlisi!) İyi alışkanlıklara sahip olanlar içindir. dünya çapında bir öğrenci arkadaşları topluluğundan.


# 82 dsa.js-veri-yapıları-algoritmaları-javascript
Veri Yapıları ve Algoritmaları JavaScript + e-Kitap’ta açıklanır ve uygulanır


# 83 thejsway
JavaScript Yolu kitabı


# 84 Functional-Light-JS
“Functional-Light JavaScript”, JavaScript’e uygulanırken fonksiyonel programlamanın (FP) temel ilkelerini araştırır.


# 85 You-Dont-Know-JS
Bu, JavaScript dilinin temel mekanizmalarının derinliklerine inen bir kitap dizisidir. Bu kitap serisinin ikinci baskısı:


# 86 ücretsiz programlama kitapları
Birçok Dilde Ücretsiz Öğrenme Kaynaklarının Listesi


# 87 navi
Komut satırı ve uygulama başlatıcıları için etkileşimli bir hile sayfası aracı navi, hile sayfalarına göz atmanıza (kendiniz yazabileceğiniz veya bakımcılardan indirebileceğiniz) ve komutları çalıştırmanıza olanak tanır. Bağımsız değişkenler için önerilen değerler bir listede dinamik olarak görüntülenir.


# 88 the-art-of-command-line
Tek sayfada komut satırında ustalaşın


# 89 ohmyzsh
zsh yapılandırmanızı yönetmek için hoş bir topluluk odaklı (1700’den fazla katılımcıyla) bir çerçeve. Yaklaşık 300 isteğe bağlı eklenti (rails, git, OSX, hub, capistrano, brew, ant, php, python, vb.), Sabahınızı renklendirmek için 140’tan fazla tema ve devam etmenizi kolaylaştıran bir otomatik güncelleme aracı içerir. topluluktan en son güncellemeler ile.


# 90 hissiz-ml
Makine öğrenimi


# 91 kedro
Tekrarlanabilir, bakımı yapılabilir ve modüler veri bilimi kodu oluşturmak için bir Python çerçevesi.


# 92 face.evoLVe.PyTorch PyTorch’ta
Yüksek Performanslı Yüz Tanıma Kitaplığı


# 93 metaflow
Metaflow, bilim insanlarının ve mühendislerin gerçek hayattan veri bilimi projeleri oluşturmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan insan dostu bir Python / R kitaplığıdır. Metaflow başlangıçta Netflix’te klasik istatistikten son teknoloji ürünü derin öğrenmeye kadar çok çeşitli projeler üzerinde çalışan veri bilimcilerin verimliliğini artırmak için geliştirildi.


# 94 httpx
HTTPX, eşitleme ve eşzamansız API’ler ve hem HTTP / 1.1 hem de HTTP / 2 desteği sağlayan Python 3 için tam özellikli bir HTTP istemcisidir.


# 95 Gerçek Zamanlı Ses Klonlama
Gerçek zamanlı olarak rastgele konuşma oluşturmak için 5 saniyede bir sesi klonlayın


# 96 awesome-python
Harika Python çerçeveleri, kitaplıkları, yazılımları ve kaynaklarının derlenmiş listesi


# 97 scikit-learn
scikit-learn, SciPy üzerine inşa edilmiş makine öğrenimi için bir Python modülüdür ve 3-Clause BSD lisansı altında dağıtılır.


# 98 predictionio
Apache PredictionIO geliştiriciler, veri bilimcileri ve son kullanıcılar için açık kaynaklı bir makine öğrenimi çerçevesidir. REST API’leri aracılığıyla olay toplamayı, algoritmaların dağıtımını, değerlendirmeyi, tahmine dayalı sonuçları sorgulamayı destekler. Hadoop, HBase (ve diğer DB’ler), Elasticsearch, Spark gibi ölçeklenebilir açık kaynak hizmetlerine dayanır ve Lambda Mimarisi adı verilen şeyi uygular.


# 99 dalış-içine-makine-öğrenme
Python Jupyter notebook ile Makine Öğrenmesi Dive into scikit-öğren!


Kazıma, doğal dil işleme, makine öğrenimi, ağ analizi ve görselleştirme araçlarıyla Python için # 100 model
Web madenciliği modülü.


 

Yazının kaynağına buradan ulaşabilirsiniz

 

Comments are closed.