IT Uzman Yardımcısı/Engelli - Shaya

IT Uzman Yardımcısı/Engelli – Shaya

IT Uzman Yardımcısı/Engelli

Shaya, IT Uzman Yardımcısı/Engelli arıyor.

NİTELİKLER

  • Tercihen MYO ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Microsoft Office programlarını kullanabilen,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Raporlama ve iş takibi yüksek.

İŞ TANIMI

  • Şirket bünyesinde kullanılmakta olan mevcut sistemlere kullanıcı ve sistem desteği vermek,
  • Uygulamalar ile ilgili tüm teknik ve kullanıcı sorunlarının giderilmesini sağlamak,
  • Departmana gelen tüm evrak, envanter, sözleşme ve faturaları düzenlemek ve takibini yapmak,
  • IT departmanı operasyonunun sağlıklı yürümesine destek olmak.

IT Uzman Yardımcısı/Engelli ilanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Shaya Hakkında

Shaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu’nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur. Bugün, Moda-Hazır Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye’de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Coast, Debenhams, Dorothy Perkins, Evans,Le Pain Quotidien,Miss Selfridge, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop, Victoria’s Secret ve Warehouse Türkiye’de Shaya tarafından temsil edilen markalardır.

Shaya, yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir. “En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma”​ vizyonu ile faaliyet gösteren Shaya; “Büyük Düşünmenin”​, “Küçükmüş gibi Davranmanın”​ ve “Kendin Olmanın”​ ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

ALSHAYA HAKKINDA Uluslararası lider perakendeciler arasında yer alan M.H.Alshaya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya, Türkiye ve Avrupa pazarlarında, dünyaca ünlü 80’den fazla markanın temsilciliğini yapmaktadır. M.H.Alshaya, hazır giyim&ayakkabı, gıda, güzellik&bakım, optik, eczacılık, ev dekorasyonu ve eğlence olmak üzere 7 ana sektörde, 120’un üzerinde farklı milliyete sahip 50,000’den fazla çalışanı ile 3,500’ün üzerinde mağaza operasyonunu sürdürmektedir. 1890 yılında Kuveyt’te kurulan ve Alshaya Grubunu perakende sektöründe temsil eden M.H.Alshaya, bugün Ortadoğu pazarının en dinamik şirketlerinden biridir. Alshaya Grup, perakende dışında emlak, otomotiv, otel, ticaret ve yatırım alanlarında da aktif olarak operasyonlarını yürütmektedir.

Diğer Sistem ve Ağ Uzmanı İş İlanları için tıklayınız.

Comments are closed.