BT Güvenlik Uzmanı - Koçtaş

.Net Yazılım Geliştirme Uzmanı – Koçtaş

.Net Yazılım Geliştirme Uzmanı

Koçtaş .Net Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.

Gereken Nitelikler

  • Net Framework, .Net Core, MVC, Entity Framework gibi teknolojilere hakim,
  • C# programlama dili konusunda deneyimli ve Restful API geliştirmiş olan,
  • MSSQL konusunda deneyimli,
  • Windows Presentation Foundation (WPF) tabanlı desktop proje geliştirmiş olan,
  • Soap ve Rest haberleşme mimarisi hakkında bilgisi sahibi,
  • Mikroservis mimari konusunda bilgi sahibi
  • OOP, Design Patterns, Unit Testing konusunda bilgi sahibi

.Net Yazılım Geliştirme Uzmanı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Koçtaş Hakkında Detaylı Bilgi

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri

1955 yılından itibaren büyük inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren Koçtaş Ticaret A.Ş., perakende satışlarına 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornova’da açtığı ilk mağazasıyla başladı. Temmuz 1998de Antalya Topçular ve Aralık 1998de İzmir Balçova’da açtığı mağazalarla perakende sektöründe faaliyet göstermeye devam etti.

Koçtaş, sektöründe lider olmak, dünyadaki yenilikleri know-how transferiyle elde etmek ve böylelikle uluslararası bir satın alma gücü yaratarak rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için, 2000 yılında ev geliştirme sektörünün dünya çapındaki en büyük üç şirketinden biri olan, Kingfisher grubuna bağlı B&Q firması ile ortaklık anlaşması imzaladı. Şubat 2000de başlayan ortaklıkla; şirketin %50 hissesi Koç Grubuna, %50 hissesi de B&Qnun bağlı olduğu Kingfisher Grubuna verilirken ve şirketin resmi adı da Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş. oldu.

Kingfisher grubu Avrupa’daki 10 ülkede bini aşkın mağazayla dünya ev geliştirme sektöründeki en güçlü topluluklardandır. Kingfisher, İngiltere, Polonya ve Türkiye’de pazar lideriyken; Fransa ve İspanyada pazarın ikinci; Rusya ve Romanya’da ise pazarın üçüncü büyük oyuncusudur. Grup ayrıca İrlanda, Portekiz ve Almanyada da faaliyet göstermektedir. Grubun B&Q dışındaki diğer markaları Castorama, Screwfix, Brico Dépot ve Koçtaş’tır. Grubun İngiltere ve İrlanda’da B&Q ve Screwfix markaları ile 785, Fransa’da ise Castorama ve Brico Dépot markası ile 221 mağazası bulunuyor.

Bugün Koçtaş, İzmir’den Diyarbakır’a, Trabzon’dan Mersine kadar Türkiye’nin 19 ilinde toplam 41 mağazasıyla, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunuyor. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Diğer .Net Yazılım Geliştirme Uzmanı ilanları için tıklayınız.

Comments are closed.