Php Developer

PHP Developer – Acegen Yazılım

PHP Developer – Acegen Yazılım

Php Developer ilanı hakkında detaylı bilgi

 

Gereksinimler

• PHP programlama diline hakim,
• En az 3 yıl web uygulaması geliştirme deneyimine sahip,
• MySQL konusunda yeterli geliştirme bilgisine sahip,
• Bootstrap’a hakim olan ve güncel bilgi sahibi,
• Dökümantasyon ve paylaşım konusunda profesyonel düşünebilen,
• Takım çalışmasına ve yeniliklere açık,
• Sakarya’da ikamet eden ya da edebilecek olan,
PHP Developer ekip arkadaşları aranıyor

Başvuru için tıklayınız

Backend Developer ilanları için tıklayınız

 

Acegen Yazılım Hakkında

ACEGEN Yazılım 2010 yılında Sakarya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren en güncel yazılım teknolojilerini kullanmaktayız. Web tasarım, web programlama, mobile uygulama, seo, etkili sosyal medya kullanımı, facebook ve google reklamları yayıncılığı alanında hizmet vermekteyiz.

 

ACEGEN Yazılım olarak yüzlerce proje imza atmış olmamıza rağmen yeni bir projeye başladığımızda ilk günkü heyecanı duyarak son derece titiz bir şekilde sizin, istediğiniz doğrultusunda Google arama motoru başta olmak üzere tüm arama motorlarına uygun şekilde web sayfasınızı kodluyoruz. Böylece firmanıza ait web sayfasını son derece rahat bir şekilde güncelleyip hemde arama motorlarında yukarılarda yer alıyorsunuz.

ACEGEN Yazılım ekibi olarak her zaman en son yazılım teknolojini takip ederek, siz değerli müşterilerimizi çağın gerisinde bırakmayarak diğer rakipleriniz arasında fark edilir bir hale getiriyoruz.

ACEGEN Yazılım, Sakarya Web Tasarım firması olmamıza rağmen sakaryanın dışına çıkarak İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illere web tasarım yapmaktayız.

Yaptığımız tüm çalışmalarda bizim için en önemli kısas Müşteri Memnuniyetir.

 

Bu sayfada yayınlanan ilanın en güncel ve son haline ulaşmak için lütfen kaynak linkine tıklayınız. Eğer web sitemiz ile kaynak linkte yer alan bilgilerde farklılık varsa ilanın yanlış anlaşılmasına engel olabilmemiz için lütfen ilan@bilisimpersoneli.com mail adresine ilan bilgilerini bildirmenizi rica ederiz.

Comments are closed.