Senior Software Developer - NEXUM ELEKTRONİK ÇÖZÜMLER DAN.TİC. ve A.Ş.

Senior Software Developer – NEXUM ELEKTRONİK ÇÖZÜMLER DAN.TİC. ve A.Ş.

Senior Software Developer

NEXUM ELEKTRONİK ÇÖZÜMLER DAN.TİC. ve A.Ş., Senior Software Developer arıyor.

ARANAN NİTELİKLER

Minimum 4 years of experience in web programming,
Knowledge of C# programming language, ASP.NET MVC, CORE,
Knowledge of ORM and design patterns,
Eagerness for research and improvement,
Good command of English, both written and spoken,,
Ability to work and thrive in a team environment
No military obligation for male candidates,

NEXUM ELEKTRONİK ÇÖZÜMLER DAN.TİC. ve A.Ş. HAKKINDA

2000 yılında İstanbul’da kurulduk. World wide web büyüdükçe biz de büyüdük; ihtiyaçlar değişti, biz de değiştik. Bu güne kadar yüzü aşkın yerli ve yabancı firmaya B2B, B2C, B2E, özel yazılım çözümleri ürettik. Bosch Siemens Ev Aletleri firmasının 40’dan fazla ülkede 14’ten fazla markasına ait 150’den fazla web sitesinin tek bir platform üzerinde yönetilmesi için geliştirmiş olduğumuz ve “impleon” adını verdiğimiz içerik yönetim sistemimiz her geçen gün farklı firmalardan gelen yeni talepler doğrultusunda gelişmeye de devam ediyor. Microsoft Gold Developent Partner olarak altyapısını .NET ile geliştirmiş olduğumuz bu yazılım bugün Pegasus, Cinemaximum, HayatSu, KKTCELL gibi başka birçok firma tarafından kullanılıyor. Kurumsal web sitelerinin yanısıra İOS ve Android mobil uygulamalarını da ilk çıktıkları günden beri büyük bir heyecanla geliştirmeye devam ediyoruz.

Yazılım tarafında bu çalışmalar devam ederken tasarım tarafında kullanıcı arayüz dünyasındaki değişikliklere kayıtsız kalmamız elbette mümkün olmadı. Hayatımıza giren ekran ve dijital içerik sayısı ile çeşitliliği arttıkça kullanıcı deneyimi en çok önem verdiğimiz konulardan biri haline geldi. Kullanıcı arayüzü tasarımlarımızı yaparken kullanıcı deneyimini ve taleplerini ön planda tutmayı en önemli ilke kabul ettik. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.

Dijital dünyanın gelişen ve değişen ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli kendimizi geliştirmeye ve değiştirmeye özen gösteriyoruz. Hedefimizi kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimizin uzun vadeli güvenilir bir iş ortağı olmak olarak belirledik. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

  • BAŞVURU ADRESİ : b.peker@nexum.com.tr
  • e.demir@nexum.com.tr adresine özgeçmişlerini iletebilirler.
  • Diğer Bilişim İlanları için tıklayınız.

Bu sayfada yayınlanan ilanın en güncel ve son haline ulaşmak için lütfen kaynak linkine tıklayınız. Eğer web sitemiz ile kaynak linkte yer alan bilgilerde farklılık varsa ilanın yanlış anlaşılmasına engel olabilmemiz için lütfen ilan@bilisimpersoneli.com mail adresine ilan bilgilerini bildirmenizi rica ederiz.

Comments are closed.