Siber Güvenlik Bilişim Etkinlikleri

Gelecek Etkinlikler
Geçmiş Etkinlikler
sony-assist---cyber-security-workshop
Expired
This workshop will require an intermediate understanding of software development, computer engineering/informatics and a basic understanding of cyber security. All computer science & engineering students (3rd-4th year undergraduate and above) from all universities are invited.
bilmok
Expired
2005 yılında bir avuç öğrencinin bir yazılım işçisinden çok, fikir üreten ve çözüm sunan bir nesil ortaya çıkması amacı ile Osmangazi Üniversitesinde başlatmış oldukları BİLMÖK kısa bir süre içerisinde öğrencilerden çok büyük ilgi görüp resmi olarak Türkiye’nin en büyük ulusal öğrenci kongresi haline gelmiştir.
3-siber-guvenlik-ekosisteminin-gelistirilmesi-zirvesi
Expired
TBD olarak ülkemizin tüm kurum ve kuruluşlarını ve toplumun her kesimini ilgilendiren Siber Güvenlik konusunu öncelikli çalışma alanlarımızdan biri olarak görmekteyiz. Ulusal seviyede siber güvenlik kapasitesinin arttırılmasının sürdürülebilir ve güçlü bir siber güvenlik ekosistemi ile mümkün olacağı düşüncesiyle, Bilgi Teknolojileri...
idc-security-roadshow-2020
Expired
The security industry has passed an inflection point, security operational excellence now a prerequisite for every organization to function securely, efficiently, and effectively. Risk management goes hand in hand with that, quantifying security measures in the context of the business to demonstrate the business value of security.
mtg2-siber-guvenlik-ve-yapay-zeka
Expired
İstanbul Medeniyet Üniversitesi MedeniyeTekno öğrenci topluluğu tarafından IEEE-CS kolu iş birliği ile düzenlenen Medeniyet Teknoloji Günleri'nin bu dönem ki konusu 'Siber Güvenlik ve Yapay Zeka'. Uzman konuşmacıları dinlemek, uygulamalı oturumlara katılmak ve alanın köklü firmalarında staj imkanı yakalamak için sen de etkinlikte yerini al!
dijital-donusum-dinamiklerinin-teknoloji-platformu
Expired
Bilişim Zirvesi Etkinlik tarafından düzenlenen “Dijital Dönüşüm Dinamiklerinin Teknoloji Platformu“ konulu etkinlik, 10 Mart Salı günü GOSB Konferans Salonu‘nda gerçekleştirilecektir.
siber-guvenlik-fikir-yarismasi
Expired
2020 Siber Güvenlik Fikir Yarışması başvuruları açıldı.
4-guvenlik-fuari-ve-konferansi
Expired
Güvenlik sektörünün en özel etkinliği olan ISAF Exclusive gerçekleşmeye başladığından bu yana sektörün en güncel ve en çok konuşulan konularını işledi. 4. Kez gerçekleşeceği 12-14 Mart 2020 tarihlerinde de bu geleneğini devam ettirecek olan ISAF Exclusive, dünyada sektörün en çok tartışılan konularını işleyecek.
4-e--safe-siber-guvenlik-zirvesi
Expired
Olabilecek siber tehditlere karşı önlem detaylarının belirlenmesi ve toplumsal farkındalık oluşturmak için BTK Merkez Binasında, 4.e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi yapılacaktır. Zirvenin bu yılki teması: “Kritik Altyapılarda Siber Güvenlik”. Sınırlı sayıda kayıt için acele edin.