Proje Yöneticisi - Teknosa

Test Analisti / Yöneticisi – Teknosa

Test Analisti / Yöneticisi

Teknosa, Test Analisti / Yöneticisi arıyor.

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Benzer rollerde min. 5 yıl deneyimli,
  • Projelerde test senaryolarını, prosedürlerini ve test setlerini oluşturup uygulama geliştirmelerin ilgili her aşamasına katılarak geliştirme ekipleri ve kullanıcılarla iş birliği içinde çalışabilecek,
  • Test kapsamlarını ve senaryolarını belirleyebilecek,
  • Motivasyonu yüksek, yoğun ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek Takım arkadaşları arıyoruz.

Teknosa Hakkında

TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., was established in 2000 within the structure of Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. to provide a sales and marketing platform for electronics retailing sector for electronics, informatics, personal care and optics. TeknoSA is a retailing chain, aiming at providing consumers with the most suitable product integrated with the most suitable price and the best quality service. TeknoSA, the first and the most extensive chain store with its stores all over Turkey, serves as a technology retailer. More than 200 million customers per year visit TeknoSA stores and teknosa.com at which consumers can find all technology products they are looking for.
Test Analisti / Yöneticisi ilanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Diğer Bilişim İlanları için tıklayınız.

Bu sayfada yayınlanan ilanın en güncel ve son haline ulaşmak için lütfen kaynak linkine tıklayınız. Eğer web sitemiz ile kaynak linkte yer alan bilgilerde farklılık varsa ilanın yanlış anlaşılmasına engel olabilmemiz için lütfen ilan@bilisimpersoneli.com mail adresine ilan bilgilerini bildirmenizi rica ederiz.

Comments are closed.