Dijital Servisler Proje Geliştirme Uzmanı - Vestel

Veri Analizi Elemanı – Vestel

Veri Analizi Elemanı

Vestel, Veri Analizi Elemanı arıyor.

İş Tanımı:

  • Veri görselleştirme ve dijitalleştirme çalışmalarında yer alma,
  • Ana veri yönetimi çalışmalarında yer alma ve veri yönetimi, metadata gibi konular hakkında literatür taraması gerçekleştirme
  • Segmentasyon, zaman serisi modelleri gibi ileri analitik tekniklerle veya derin öğrenme teknikleri ile tahminleme çalışmalarında yer alma, bu konular ile alakalı literatür taraması yapma
  • Proje içerisinde kullanılacak dokümantasyon sürecine destek verme
  • Uygulama ve süreçlerin genel tasarım çalışmalarında operasyonel destek verme

 

Genel Nitelikler:

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde, yüksek lisans eğitimine devam eden, tercihen Veri Billimi/İleri Veri Analitiği, Bilgisayar mühendisliği, Endüstri mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, Ekonomi, Matematik
  • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip
  • Python, R veya MS Programları ile raporlama, analiz ve sunum konusunda deneyimli
  • İletişim becerileri güçlü
  • Takım çalışmasına yatkın

Veri Analizi Elemanı ilanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Vestel Hakkında

Vestel olarak faaliyetlerimize kuruluş yılımız 1984’te başladık. Zorlu Holding bünyesine katıldığımız 1994 yılından beri ise üretim gücümüzü, ihracatımızı ve sahip olduğumuz pazar payını katlayarak artırmayı sürdürüyoruz.

Bünyemizde yer alan 13’ü yurtiçi 13’ü yurtdışı olmak üzere toplam 26 şirketle, tüm dünyaya tüketici elektroniği, beyaz eşya, bilgi teknolojileri ve dijital alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

13 bini aşkın çalışanımız, 1.050 satış noktamız, 350 satış sonrası merkezimiz ve binlerce yan sanayi çalışanımız sayesinde 30 bin kişiye gelir kaynağı yaratıyoruz.

Avrupa’nın tek alan üzerinde kurulu en büyük üretim kompleksi olan Vestel City üssümüz ve Rusya – Aleksandrov’daki fabrikamız sayesinde yılda 35 milyondan fazla elektronik cihaz üretebiliyoruz.

Ar-Ge’ye ayırdığımız sınırsız bütçe ve 800 kişilik dev Ar-Ge mühendisleri kadromuzla inovasyon anlamında yerli teknolojinin gururu olma başarısına sahibiz. Ayrıca dünyada en çok Ar-Ge harcaması yapan ilk 1000 firma arasında yer alan 3 Türk şirketinden biriyiz. Dünyanın en büyük OEM (original equipment manufacturer / özgün donanım üreticileri) ve ODM (original design manufacturer / özgün tasarım üreticileri) arasında yer alıyor, AB ülkelerinde satışlarımızı OEM/ODM bazında sürdürüyoruz.

Türkiye ve başta Rusya olmak üzere BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da ise kendi markamızla büyüme stratejisini yürütüyoruz.

Diğer Veritabanı uzmanı ilanları için tıklayınız.

Comments are closed.