Yazılım Geliştirme Uzmanı - Bilin Yazılım Danışmanlık

Yazılım Geliştirme Uzmanı – Bilin Yazılım Danışmanlık

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Bilin Yazılım Danışmanlık, Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.

Genel Açıklama: Bilin HUMANIST olarak; global anlamda bütün temel ve stratejik İnsan Kaynakları süreçlerini kapsarken, aynı zamanda Türkiye’deki iş sistemleri, yerel uygulamalar ve yasal gereksinimlere uygun çözümler sunmaktayız. Bu doğrultuda büyümekte olan dinamik organizasyonumuz nedeniyle İzmir’deki ofisimiz için, yazılım geliştirme uzman ve uzman yardımcıları kadrolarında değerlendirmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Personel Nitelikleri

Eğitim: Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği 0-3 yıl

Yetkinlikler:

• VB.NET ve C# yazılım dillerinden en az birine hakim

• MS SQL veri tabanı üzerinde çalışan projelere aşina

• MS SQL ve/veya Oracle veri tabanları ile ilgili bilgi sahibi

• Askerlik Durumu: Askerlik görevini tamamlamış

Başvuru/İletişim

Sorumlu Kişi: Sercan Emre

Telefon:+905333670936

E-Mail:sercan.emre@bilin.com

Yazılım Geliştirme Uzmanı ilanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı A.Ş.

1990 yılından bu yana uçtan uca tüm temel ve stratejik İnsan Kaynakları süreçlerini tek bir uygulama içinde toplayan HUMANIST İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi yazılım ailesi ve kuruma özel çözümleri ile Türkiye’de büyük ve saygın kurumlara hizmet veren lider yazılım firmalarından biridir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanarak; global anlamda kabul görmüş İnsan Kaynakları süreçleri ile birlikte; Türkiye’deki iş sistemleri, yerel uygulamalar ve yasal gereksinimlere uygun hazır ve uyarlanabilir çözümler sunar.

Hem bilişim hem de ”İnsan Kaynakları Yönetimi” konularında akademik bilgi ve uzun yıllara yayılan uygulama deneyimi ile desteklenen uzman kadrosu sayesinde; kamu ve özel sektörün en büyükleri olan saygın ve önemli kuruluşlar içinde 500,000’i aşan kullanıcı ailesi ile büyük ve güçlü bir takım oluşturur.

Diğer Bilişim ilanları için tıklayınız.

Bu sayfada yayınlanan ilanın en güncel ve son haline ulaşmak için lütfen kaynak linkine tıklayınız. Eğer web sitemiz ile kaynak linkte yer alan bilgilerde farklılık varsa ilanın yanlış anlaşılmasına engel olabilmemiz için lütfen ilan@bilisimpersoneli.com mail adresine ilan bilgilerini bildirmenizi rica ederiz.

Comments are closed.