Junior Analysis And Test Specialist -Crs Soft

Yazılım Mühendisi – Crs Soft

Yazılım Mühendisi

Crs Soft, Yazılım Mühendisi arıyor.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerinin birinden mezunum,
  • C#, Java, JavaScript dillerinden herhangi birini biliyorum,
  • ASP.NET MVC ile web programlama veya Winform/WPF ile masaüstü programlama üzerine çalıştım, en azından temel seviye projeler geliştirdim,
  • Sql ile “SELECT * FROM” dan biraz daha fazlasını yazabilirim,
  • Kitaplarımı kendi veri yapıma göre dizerim, hedefime de her zaman en kısa yol algoritması ile giderim,
  • Open source platformlara hakimim, projeleri de takip etmeyi severim,
  • İngilizcem iyi hatta sertifikalarım da var,
  • Analitik zekama güveniyorum, sorumluluklarımın farkındayım, düzenli ve titiz çalışıyorum,

diyorsan bizde seninle çalışmayı çok isteriz.

Crs Soft ailesi olarak; işe mutlu gelen ve yaptığı işi sahiplenen arkadaşlarımız ile her gün biraz daha büyüyoruz. Bu güzel ailenin bir parçası olmak istersen seni aramızda görmekten ve beraber güzel işler yapmaktan çok mutlu oluruz.

Crs Soft Hakkında

Crs Soft; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Grubu iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur. Crs Soft, yurtiçi ve yurtdışında alanında lider ve farklı sektörlerde hizmet sunduğu kurumlara, yenilikçi, dinamik ve katma değer yaratan bir anlayışla en iyi hizmeti ve ürünü sunmayı hedefleyen bir yazılım ve danışmanlık şirketidir. Crs Soft, aynı zamanda, genç ve deneyimli ekibiyle, 2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar ve önde gelen yerel ve global şirketlerle yapmış olduğu projelerde kazandığı tecrübeyle, Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı “Özel Entegratör” hizmetini de sunmaktadır. Şirketlerin; e-dünya ürün ailesiyle e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye ve e-smm süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliğini artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümleriyle elektronik dönüşüm süreçlerinde güvenilir ve yakın iş ortağı olan Crs Soft, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın getireceği yeni uygulamalar kapsamındaki hizmetleri de portföyüne eklemeyi planlamaktadır. Deloitte Technology Fast 50 Türkiye, 2017 yılında en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri olan Crs Soft, Deloitte EMEA’nın en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketi arasındaki 23 Türk firması içinde 11. sırada yer almıştır.

Yazılım Mühendisi ilanı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Diğer Bilişim İlanları için tıklayınız.

Bu sayfada yayınlanan ilanın en güncel ve son haline ulaşmak için lütfen kaynak linkine tıklayınız. Eğer web sitemiz ile kaynak linkte yer alan bilgilerde farklılık varsa ilanın yanlış anlaşılmasına engel olabilmemiz için lütfen ilan@bilisimpersoneli.com mail adresine ilan bilgilerini bildirmenizi rica ederiz.

Comments are closed.